Üye Ol  Yardım  İletişim 

KaliteForum.Com Kaliteli Bilgi ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz..
Kaliteforum kurulmuş olduğu 2015 yılından itibaren kaliteli bilgi ve paylaşımı kendine felsefe edinmiş bir forum sitesidir.
Kendisini her geçen gün yenileyerek kullanıcılarına daha iyi ve daha kaliteli hizmetler sunmak için çabalamaktadır. Forum içerisinde Tarihten Edebiyata, Bilimden Teknolojiye, Kitaptan Sanata ve daha birçok konu hakkında yapılmış olan paylaşımları okuyabilir aynı zamanda bu konular hakkında görüş ve önerilerinizi belirtebilir, yeni konu başlıkları açarak kullanıcılar ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Sitemize üye olmadan konuları görüntüleyebilir, linklere ulaşabilir ve ilgilendiğiniz konuları sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
Diğer işlemleri gerçekleştirebilmek için üye olmanız gerekmektedir. KaliteForum.Com 'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi forumlar dileriz...

DUYURULAR

Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
+ Yeni Konu Aç 

11-01-2018, 15:24,
firefox windows nt
Krizz
Kayıtlı Üye
Kullanıcı Avatar
Üye No: 269
Mesajları: 286
Konuları: 286
Forum Puanı: 0
Website:

Sosyal Ağ:
İlgi alanı: Yazılımcı

Edilen Teşekkür: 0
Alınan Teşekkür: 0
Level: 15 [LevelLevelLevelLevelLevel]

Ukraynada Eğitim Danışmanlığı

Facebookta paylaş

Ukraynada eğitim özellikle eğitim şansını yurtdışında denemek isteyen, aynı zamanda yurtdışında okumanın verdiği tecrübelerini yaşamak, getirilerinden faydalanmak isteyen gençlerin tercih ettiği bir yoldur. Ukraynada eğitim ile elde edilen diplomalar hem Avrupa Birliği üye ülkelerinde hem de Türkiye'de geçerlidir.

Ukrayna Üniversiteleri
Ukrayna'da Türkiye'deki kadar çok olmasa da birçok farklı üniversite mevcut. Bunları şöyle sıralayabiliriz:
Kiev Taras Shevchenco Üniversitesi
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi
Kiev Politeknik Üniversitesi
Kiev İşletme ve Ekonomi Üniversitesi
Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi
Odessa Milli Politeknik Üniversitesi
Odessa Milli Ekonomi Üniversitesi

Ukraynada Üniversite Okumak
Günümüzde dünyanın birçok yerinden Doğu Avrupa'da okumak isteyenlerin birçoğu Ukrayna'da okumayı tercih ediyorlar. Eğitim dili çeşitliliği, ekonomik avantajları ve diploma geçerliliği öğrencilerin Ukrayna'yı tercih etmelerinin başlıca sebeplerindendir. Ukrayna'da konaklamadan sosyal hayata, yaşam oldukça ekonomiktir. Okul kayıt masrafları genel olarak yıllık 3.000'ı geçmez. Yurtdışı her ülkede üniversitede okumak için bir sınava girmenize gerek yoktur. Bu ülkelerden biri de Ukrayna'dır. Tek ihtiyacınız olan bir lise diplomasıdır. Lise diplomanızla başvurarak dilediğiniz bölümde okuma imkânı elde edersiniz.

Yurtdışı Askerlik Tecili
Yurtdışında hangi ülkede olursanız olun öğrenim gördüğünüz tarihlerde askerlik tecilinizi bulunduğunuz ülkenin konsolosluğuna giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ukrayna'da Kiev Büyükelçiliği'ne öğrenci belgesi, nüfus cüzdanı, vesikalık fotoğraflarınızla giderek askerlik tecil işlemlerinizi halledebilirsiniz. Detaylı bilgi için okulunuz, danışman şirketinizle veya direkt konsolosluk ile görüşme yapabilirsiniz.
Babil Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Krizz imzası

Bu üyeye Forum Puanı ver Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı yaparak cevapla Alıntı Yap

11-01-2018, 17:10,
chrome windows 10
nomerci
Kayıtlı Üye
Kullanıcı Avatar
Üye No: 410
Mesajları: 11
Konuları: 1
Forum Puanı: 0
Website:
http://www.bilgisayar-servisi.org/esenler-bilgisayar-servisi.html
Sosyal Ağ:
İlgi alanı: Yazar

Edilen Teşekkür: 0
Alınan Teşekkür: 0
Level: 2 [Level]

RE: Ukraynada Eğitim Danışmanlığı

Facebookta paylaş

ukranya güzel ülke sevindik

nomerci imzası

Bu üyeye Forum Puanı ver Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı yaparak cevapla Alıntı Yap
Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
+ Yeni Konu Aç 

Bookmarks / Yer imleri

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu Hizmetleri Krizz 0 34 14-11-2017, 04:25
Son Mesaj: Krizz
  KARMA KİTAP İNGİLİZCE EĞİTİM YÖNTEMİ enesk001 0 47 26-10-2017, 18:06
Son Mesaj: enesk001
  Mersin web tasarım ve seo danışmanlığı hizmeti nullsix 0 58 26-07-2017, 19:36
Son Mesaj: nullsix
  GAZİANTEP ÖZEL EĞİTİM tragedya27 0 92 20-07-2017, 13:07
Son Mesaj: tragedya27
  Sinemacılık üzerine 1 yıllık mesleki eğitim nullsix 0 117 31-05-2017, 20:24
Son Mesaj: nullsix
  İletişim Danışmanlığı Hizmeti goblin 0 107 21-05-2017, 19:25
Son Mesaj: goblin
  Online İtibar, Algı Ve Kriz Yönetimi Danışmanlığı BazKriz 0 110 04-05-2017, 15:02
Son Mesaj: BazKriz
  Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı BazKriz 0 114 01-05-2017, 17:01
Son Mesaj: BazKriz
  Akademi Eğitim osman75 0 108 19-04-2017, 23:54
Son Mesaj: osman75
  Yurtdışı Eğitim İmkanı resthit 0 112 15-04-2017, 21:46
Son Mesaj: resthit

Foruma atla:

• 5101 sayılı yasayla degişik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince sitemizde telif hakkı bulunan mp3,video v.b. eserlerin
  • paylaşımı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hak sahipliği verilmiş olan MÜ-YAP tarafindan yasaklanmış olup, yasal işlem olması
  • halinde paylaşan kişi yada kişilerin bilgileri gerekli kuruma verilecektir.